ÖVRIGT / Vapen & Militaria / Kask 13693738
nr 1369 3738
Kask
för brandförsvaret. Sverige, 1800/1900-tal. Hjälmklocka av svart läder. Beslag av mässing. Höjd: ca 18 cm
Kondition: slitage, märken
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 21 december 2020
kl 19:36:42
21/12 16:09:11
Kask
Kondition: slitage, märken
nr 1369 3738
Kask
Kondition: slitage, märken
Utrop: | 1.000 kr |
Såld: | 700 kr |
måndag 21 december 2020 |
21/12 16:09:11 | 1 | Vinnande bud |